Spotkanie „Klubu Spełniona Rodzina” - warsztat „Budujące Małżeństwo - jak możesz wzmocnić swój związek?” - 04.12

Spotkanie „Klubu Spełniona Rodzina” - warsztat „Budujące Małżeństwo - jak możesz wzmocnić swój związek?” - 04.12

Jesteś Żoną/ Mężem i przyznasz, że zazwyczaj jest to wspaniałe poczucie mieć kogoś przy sobie. Wspólne stawianie czoła życiu daje radość, moc i wiarę.

“Wspólne”, z każdym dniem dojrzewania związku, nabiera wyraźniejszego kształtu i staje się realnością. Harmonijna i mocna więź małżeńska przynosi mnóstwo szczęścia i poczucia spełnienia.

Co tę więź, wspólnotę buduje, wzmacnia?

Co wpływa na to, że relacja małżeńska staje się bliższa?

Co ma szczególne znaczenie w codziennym współtworzeniu Twojego związku?

To wszystko będzie tematem kolejnego warsztatu w ramach „Klubu Spełniona Rodzina”, zorganizowanego przez coachów International Coach Federation:

Budujące Małżeństwo - jak możesz wzmocnić swój związek?”

Podczas tego spotkania:

  • Na nowo odpowiesz sobie na pytanie, czym dla Ciebie jest małżeństwo
  • Przyjrzysz się swojej relacji z Twoim Mężem/ Żoną
  • Zastanowisz się nad tym, czego chciał(a)byś dla swojego małżeństwa i dla siebie, jako Męża/ Żony i jak możesz to osiągnąć
  • Dowiesz się, o co warto zadbać, aby Wasza więź była co raz lepsza i mocniejsza
  • Poznasz rozwiązania i przećwiczysz sposoby na to, aby już dziś zacząć efektywniej budować swoją relację ze współmałżonkiem

Termin: 04.12.2014 (czwartek), godz. 18.00-20.00

Miejsce: Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego (dawniej CIRS), pl. Dominikański 6, sala 323 (III piętro)

Prowadzący:

Anna Kosińska

Jestem żoną, life coachem, trenerem rozwoju osobistego, psychologiem, coachem akredytowanym w International Coach Federation (ACC). Należę do ICF Poland i Global, obecnie pełnię funkcję v-ce dyrektora wrocławskiego oddziału ICF.
Jako life coach, towarzyszę kobietom, które chcą bardziej zadbać o siebie i cieszyć się życiem, odnaleźć swoją drogę i zrealizować ważne dla siebie cele. Pracuję również z Paniami, które pragną stworzyć harmonijne relacje i czuć się bardziej spełnione w swoim związku.
Prowadzę warsztaty i treningi rozwoju osobistego, comiesięczne spotkania „Kobietnika”, jestem liderem projektu „Klub Spełniona Rodzina”. Prywatnie, uwielbiam ruch, a w szczególności bieganie i pływanie, kocham naturę i dzielenie mojego czasu z Mężem.

Paweł Jabłoński

Jestem mężem, life coachem i liderem w korporacji. Posiadam akredytację International Coach Federation na poziomie ACC.
Od kilku lat kształcę się na ścieżce coachingowej w ramach programów coachingowych i warsztatów. Z radością pomagam ludziom głównie w dbaniu o zawodową część drogi życiowej oraz w rozwijaniu się w związku. Korzystam głównie z metod Co-Active Coaching (CTI) oraz Bennet Academy, ale nierzadko też sięgam do innych nurtów jeżeli jest to pomocne. Pracę swoją poddaję superwizji.
Jestem członkiem profesjonalnego stowarzyszenia coachów - ICF Global i ICF Poland oraz współtworzę z przyjaciółmi Klub Liderów we Wrocławiu. Czas wolny z chęcią oddaję żonie, narciarstwu biegowemu i badmintonowi z przyjaciółmi.

Zasady uczestnictwa i zapisy:

Udział w warsztacie jest bezpłatny.

Zapisz się

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu: [email protected]

fot. Helen Taylor @ CC BY-NC 2.0