Czego naprawdę pragniesz w Nowym Roku?

Czego naprawdę pragniesz w Nowym Roku?

Za Tobą kolejny rok.
Jaki był dla Ciebie 2017 rok?
Co ważnego odkryłaś, zrobiłaś, nauczyłaś się?

No a teraz przed Tobą kolejny rok. :)
Jest coś ważnego czego najbardziej w nim pragniesz?
A może już szczegółowo zaplanowałaś sobie najbliższe miesiące?

Na tym spotkaniu „Kobietnika” nie będzie skrupulatnego planowania, wyznaczania sobie kolejnych celów i noworocznych postanowień. Będzie za to próba zredukowania i uporządkowania Twoich priorytetów i pragnień do zaledwie kilku, może nawet jednego – takiego, które naprawdę gra Ci w duszy i na którym będziesz chciała się skupić.

Zamiast mnożenia celów i działań w wielu obszarach Twojego życia, może chodzi właśnie o to, abyś trochę odpuściła, uporządkowała listę swoich priorytetów i wybrała to, co naprawdę jest dla Ciebie ważne? Może mniej także dla Ciebie będzie oznaczało bardziej, głębiej, lepiej?

Przyjdź, doświadcz, poodkrywaj i porozmawiaj o tym na styczniowym spotkaniu „Kobietnika”. Tym razem, oprócz naszych serc, „głów” i emocji, będziemy mocno angażowały też ciała, które staną się naszym środkiem wyrazu i źródłem odpowiedzi. :)

Spotkamy się 31 stycznia (środa), w godz. 18.00-21.00, jak zwykle, w Centrum Rozwoju Osobistego i Pracy z Rodziną „Ja, Ty, My”, przy ul. Skwierzyńskiej 20/4 we Wrocławiu.

Koszt udziału to 60 zł.

Zapisy i dodatkowe informacje na stronie Kobietnika lub mailowo: [email protected].

Zapraszam!