Jak możesz zadbać o swoją życiową energię? - kwietniowe spotkanie "Kobietnika" - 16 kwietnia

Jak możesz zadbać o swoją życiową energię? - kwietniowe spotkanie

Przed nami kwietniowy, przedświąteczny „Kobietnik”. Spotkamy się, jak co miesiąc, aby w małym, kobiecym gronie rozmawiać, odkrywać swoją kobiecość i czerpać od siebie nawzajem.

Jedną z inspiracją tematu tego spotkania była cudowna pora roku, która jakiś czas temu do nas przyszła. Wiosna, bo o niej mowa, to czas wzrostu, odrodzenia, zmiany, powrotu do życia.

Zupełnie tak, jak w naszym życiu, gdy po okresie uśpienia, wycofania się, letargu, przychodzi czas na nasze przebudzenie i podjęcie działania. I nieraz wiemy, co chcemy zrobić, znamy swoje cele i pragnienia, ale tak trudno nam ruszyć z miejsca... Brak nam siły i energii, aby zrobić choć pierwszy krok.

Podczas spotkania będziemy przyglądały się tym naszym małym i dużym marzeniom, pragnieniom, tęsknotom i poszukamy w sobie źródła siły do tego, aby krok po kroku, one mogły zaistnieć w naszym życiu.

Skąd płynie Twoja siła do działania, zmiany, tworzenia? Jak możesz zyskać większą energię do życia? Jak możesz bardziej troszczyć się o ten swój tak cenny zasób? O co powinnaś bardziej zadbać, aby poczuć w sobie większą moc?

Udział w „Kobietniku” będzie dla Ciebie okazją do tego, aby znaleźć odpowiedzi m.in. na te pytania, posłuchać innych kobiet, a także zyskać sporą dawkę inspiracji.

Termin: 16 kwietnia (środa), godz. 18.00-20.30

Miejsce: Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8

Koszt: 40 zł

Kontakt i dodatkowe informacje: [email protected], tel. 783358915

Zapisz się

fot. Anna Łagosz