Kolejne spotkanie "Kobietnika" - 20.11

Kolejne spotkanie

W połowie października odbyło się inauguracyjne spotkanie "Kobietnika", czyli comiesięcznych spotkań dla kobiet, podczas których możemy porozmawiać o tym, co dla nas ważne, naszej kobiecości i relacjach z innymi. Możemy zatrzymać się w codziennym pędzie po to, aby pobyć z samą sobą i pozwolić sobie na doświadczanie siebie w gronie innych kobiet.

Na naszym pierwszym spotkaniu, rozmawiałyśmy o kobiecości i odkrywałyśmy w sobie siłę, jaka z niej płynie.
Poza skomplikowaniem i "over thinking", czyli nadmiernym myśleniem, udało nam się doszukać w sobie wielu kobiecych cech, z których możemy na co dzień, bardziej świadomie i z pożytkiem dla siebie i innych, czerpać. :)

Nasza kobiecość jest naszą wielką siłą, ale aby zacząć z niej w pełni korzystać, musimy najpierw poczuć się pewnie we własnej skórze i zaufać sobie.
Pokochać siebie takimi, jakimi jesteśmy, aby móc w pełni kochać także ludzi wokół nas i budować z nimi harmonijne, satysfakcjonujące relacje.

Zapraszam Cię na kolejny "Kobietnik", którego tematem będzie właśnie poczucie własnej wartości, miłość i zaufanie do siebie. 

Forma "Kobietnika" jest w dużej mierze otwarta, a więc każda z Was będzie miała szansę wynieść z tego spotkania to, czego będzie potrzebowała w tym temacie.
Może to będą sposoby na budowanie pewności siebie, pomysły, jak na co dzień bardziej okazywać sobie miłość albo poczucie pewności i siły, która jest w Tobie? O tym będziesz mogła przekonać się podczas naszego spotkania.

Termin i miejsce: 20 listopada (środa) „Czekoladziarni” przy ul.Połanieckiej 17 we Wrocławiu (okolice Powstańców Śl./ul. Hallera).

Uwaga: zmiana godziny - zaczynamy wyjątkowo trochę później, czyli o godz. 19.15, a kończymy o 21.15.

Udział w Twoim pierwszym spotkaniu jest bezpłatny, abyś mogła przekonać się, czy ta propozycja jest dla Ciebie.
Opłata dla osób, które uczestniczyły w poprzednim "Kobietniku", to 30 zł.

Zapisz się