Peeling dla ciała i ducha, czyli marcowe spotkanie "Kobietnika" (23.03)

Peeling dla ciała i ducha, czyli marcowe spotkanie

Zapachy, zioła, owoce… lato wprawdzie jeszcze nie przyszło, ale na „Kobietniku” przeniesiemy się już na ukwiecone łąki, do sadów pełnych owoców i lasów z ich bogactwem. Lawenda, bazylia, tymianek, rozmaryn, cynamon, cytryna, czy kawa...
Będziemy poznawały symbolikę ziół, owoców i roślin, i odkrywały ich dobrodziejstwa.

Wspólnie zastanowimy się nad tym:
- czego tak naprawdę potrzebuje nasze ciało?
- jaki jest jego związek z naszą duszą, umysłem, emocjami?
- jak możemy na co dzień troszczyć się o nie jeszcze lepiej niż dotychczas?

Doświadczymy mocy w 100% naturalnego kosmetyku, który jednocześnie myje, peelinguje, nawilża i odżywia. Poznamy także kilka przepisów na domowe, proste i piękne rytuały dbania o ciało, peelingi i maseczki. :)

O tym wszystkim opowie nam i podzieli się swoimi „cudami” Kasia Majewska - właścicielka kuchni kosmetycznej “Makutu”, w której powstają naturalne kosmetyki personalne. O tym i innych projektach na stronie https://www.facebook.com/makutukuchniakosmetyczna/?ref=hl

A ja, jak zwykle, będę starała się nie przeszkadzać w szukaniu odpowiedzi na różne pytania, rozmowie i doświadczaniu tego wszystkiego, co przyniesie nam to spotkanie. :)

Zapraszamy bardzo gorąco 23 marca (środa), w godz. 18.00-20.30.

Koszt udziału to 40 zł.

Zapisz się

Spotykamy się w ramach „Kobietnika” już ponad dwa lata. Każdego miesiąca inny temat, kobiece spojrzenie, energia i wymiana doświadczeń. Rozmawiamy, odkrywamy, spędzamy wspólnie czas w kameralnym gronie kobiet. Jeszcze nie byłaś na „Kobietniku”? Zapraszamy!

Ania Kosińska

fot.