Planować, czy nie planować? - styczniowe spotkanie "Kobietnika" z finansami w tle

Planować, czy nie planować? - styczniowe spotkanie

Masz już swoje cele na 2016 rok? A może nie, bo nie planujesz ich w styczniu albo generalnie nie masz w zwyczaju wytyczać sobie celów? Niezależnie od Twojej odpowiedzi, zapraszamy na kolejne spotkanie „Kobietnika”, podczas którego wspólnie przyjrzymy się takim pytaniom, jak:

Co jest dla mnie ważne w tym roku? Jakie są moje priorytety, marzenia, cele, intencje?
Czy w ogóle warto określać swoje cele i planować?
Jak planować, aby nie stać się niewolnicą swojego planu, czy kalendarza?
Jak stworzyć plan działania, który będzie mi służył, a nie ograniczał?

Nasze rozmowy i poszukiwania skierujemy także w stronę… finansów. :)
Jak odzyskać albo zwiększyć nad nimi kontrolę w 2016 roku? Razem z Anią Kotarbą określimy swoją sytuację finansową i każda z nas będzie mogła zaplanować działania w kierunku jej poprawy. Gotowa na wyzwanie? :)

Spotkanie odbędzie się 27 stycznia (środa), w godz. 18.00-20.30 w Strefie Inspiracji (ul. Paulińska 4/8).

Prowadzące:
Anna Kosińska – life coach towarzyszący kobietom, trener rozwoju osobistego, psycholog, coach ICF ACC. Inicjatorka spotkań „Kobietnika" i współautorka książki „W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę”. Koordynator spotkań ICF Coaching Cafe i Klubu Spełniona Rodzina. Żona i mama, otwarta na nowe doświadczenia i uwielbiająca czas spędzony wspólnie z kobietami. Więcej na https://blog.annakosinska.pl/

Anna Kotarba - Zawodowo i hobbystycznie zajmuje się finansami. Oprócz finansów, jej pasją są góry, wszelkie rękodzieło i bieganie. Wierzy, że nawet największą słabość można zmienić w mocną stronę. Prowadzi bloga o finansach kobiecym okiem http://tajemniceportmonetki.pl/

Koszt udziału to 40 zł.

Spotykamy się w ramach „Kobietnika” już ponad dwa lata. Każdego miesiąca inny temat, kobiece spojrzenie, energia i wymiana doświadczeń. Rozmawiamy, odkrywamy, spędzamy wspólnie czas. Jeszcze nie byłaś na „Kobietniku”? Zapraszamy!

Zapisz się