Zapraszam na warsztat "Siła jest w Tobie – odkryj ją i żyj w pełni!" 16 kwietnia (sobota)

Zapraszam na warsztat

 „Nie jestem dość dobra, mądra, ładna, jakaś…”
„Nie akceptuję w sobie…”
„Nie mam siły ani możliwości, aby spełniać swoje marzenia”
„Brakuje mi pewności siebie i wiary we własne możliwości”
„Nie wiem co jest dla mnie ważne, jakie mam talenty, życiowe powołanie”

Znasz skądś te myśli?
Może myślisz tak o sobie na co dzień, a może raz na jakiś czas dopadają Cię takie przekonania na własny temat, które powodują, że czujesz się niezadowolona, niespełniona, a Twoje życie nie wygląda do końca tak, jakbyś tego chciała.

Zawsze masz wybór – możesz wciąż zadawać sobie te same pytania, wierzyć w kłamstwa o samej sobie albo też spróbować odkryć prawdę o sobie i zobaczyć, kim i jaka jesteś naprawdę.
Jasne, że nie zrobisz tego przez kilka godzin, na jednym warsztacie. Ale, jeśli chcesz, możesz zdecydować się wejść na ścieżkę poznania, akceptacji i miłości do siebie po to, aby uwolnić się od ciągłego oskarżania siebie i porównywania z innymi. Po to, aby zacząć zmieniać to, na co masz realny wpływ i zacząć naprawdę żyć. Tam, gdzie jesteś, taka, jaka jesteś, w zgodzie z Twoim powołaniem.

Podczas tego warsztatu, w kameralnej atmosferze, w małej kobiecej grupie, poszukasz własnych odpowiedzi na takie pytania, jak:

  • Jaka jestem? Jakie są moje cechy, talenty, ale też rzeczy, które uznaję za swoje słabości, wady?
  • Jaką moc mają moje myśli i emocje i jak sprawić, aby stały się moimi sprzymierzeńcami?
  • Co jest dla mnie tak naprawdę ważne?
  • Kim jestem? Co podpowiada mi moje serce i dusza o moim życiowym powołaniu?
  • Jak odnaleźć w sobie siłę i odwagę do tego, aby żyć w zgodzie ze sobą?
  • Jak mogę zacząć pełniej akceptować i kochać samą siebie?

Swoje odkrycia będziesz mogła przekuć na spotkaniu w konkretne pomysły, a potem, w Twoim życiu - w działania.
Na warsztacie na pewno nie zabraknie rozmowy i wymiany doświadczeń z innymi kobietami, ale też wzajemnej inspiracji, wspólnego poszukiwania i doświadczania. Będziemy pracowały z wykorzystaniem podejścia coachingowego, wiedzy o talentach Instytutu Gallupa, a także obrazu (narzędzia Points of You).

Warsztat odbędzie się 16 kwietnia (sobota), w godz. 10.00-16.00.
Spotkamy się w Ośrodku Rozwoju Osobistego i Pracy z Rodziną "Ja, Ty, My", przy ul. Skwierzyńskiej 20 we Wrocławiu.

Wierzę mocno w to, że przyszłyśmy na świat po to, aby kochać, dawać i przyjmować miłość. Każda z nas ma w sobie wszystko, aby wieść szczęśliwe życie i w pełni realizować swój potencjał. Czy Ty też w to wierzysz?

Zapisz się </a>(warsztat będzie odbywał się w niewielkiej grupie - ilość miejsc ograniczona)
Koszt udziału to 200 zł, a jeśli zapiszesz się do 9 kwietnia ze zniżką 25%, czyli 150 zł.</p>

Prowadząca:
Anna Kosińska – life coach towarzyszący kobietom, trener rozwoju osobistego, psycholog, coach ICF ACC. Inicjatorka comiesięcznych spotkań rozwojowych dla kobiet „Kobietnik" i współautorka książki „W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę”. Koordynator spotkań ICF Coaching Cafe i Klubu Spełniona Rodzina. Żona i mama, otwarta na nowe doświadczenia i uwielbiająca czas spędzony wspólnie z kobietami. Więcej na https://blog.annakosinska.pl/
Więcej informacji o spotkaniach i warsztatach dla kobiet, które prowadzę oraz relacje uczestniczek https://annakosinska.pl/#warsztaty

Patronem medialnym wydarzenia jest portal Mam Spotkanie, w którym można znaleźć informacje o wielu ciekawych wydarzeniach i inicjatywach http://mamspotkanie.pl/ oraz na f-b https://web.facebook.com/MamSpotkanie/

12948321_1743869972500112_1848802261_o