Zatrzymaj się i spotkaj z samą sobą - spotkanie "Kobietnika" z sesją TRE

Zatrzymaj się i spotkaj z samą sobą - spotkanie

Każdego dnia czeka na nas wiele zadań i obowiązków. Śpieszymy się, robimy kilka rzeczy naraz, narzucamy sobie tempo, żeby ze wszystkim zdążyć. Działanie goni działanie i tak dzień po dniu.

Gdzieś w tym całym pędzie gubimy kontakt z samą sobą, stajemy się nieczułe na to, co mówi nam ciało, serce, dusza. Tracimy siły i energię, w nasze życie wkrada się stres i napięcie.

Dlaczego? Bo przestałyśmy być uważne na siebie, bo gdzieś przekroczyłyśmy swoje granice, bo nie słuchamy tego, co budzi się w naszym wnętrzu.

Zapraszam Cię na kolejne spotkanie „Kobietnika”, na którym możliwe będzie to, że:
- zatrzymasz się i spotkasz z samą sobą
- wsłuchasz się w głos swojego ciała
- spotkasz się z Twoimi emocjami i myślami
- pozwolisz przemówić swojej duszy
- doświadczysz głębokiego rozluźnienia i poznasz metodę TRE (Trauma Release Exercises), pozwalającą uwolnić się od stresu i napięć
- zaskoczy Cię coś, co jeszcze przyniesie to spotkanie</p>

Kolejny „Kobietnik” odbędzie się 28 października (środa), w godz. 18.00-20.30.

Już od dwóch lat spotykamy się w kobiecym gronie, żeby rozmawiać, doświadczać, wspólnie odkrywać siebie, nawzajem inspirować. Spotkania są otwarte i w każdej chwili możesz do nas dołączyć.

Prowadząca:
Anna Kosińska – life coach towarzyszący kobietom, trener rozwoju osobistego, psycholog, inicjatorka spotkań „Kobietnika”. Współautorka książki „W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę”. Koordynator spotkań ICF Coaching Cafe i Klubu Spełniona Rodzina. Żona i mama, otwarta na nowe doświadczenia i uwielbiająca czas spędzony wspólnie z kobietami.
Sesję TRE poprowadzi Magdalena Kotwicka – praktyk TRE, coach SWPS, Mama Alicji i Jerzego.

Koszt udziału: 40 zł

Zapisz się